Super komunikace a boty ještě lepší. Skvěle sedly a jsou krásně pohodlné. Určitě nezůstanu jen u jednoho páru.
Sháněla jsem nějaké baleríny, které budou dostatečně široké a na Vera Beige od Jančařík shoes mne zaujal tvar přední části, který je jedinečný na trhu plus jsem si mohla vybrat ze dvou šířek bot, které mi poté vyrobili. Baleríny jsem měla na boso a nikde mě netlačily, jsou pohodlné a určitě doporučuji. V budoucnu vyzkouším i jiné barefoot boty z tohoto obchodu. Děkuji
Krásné boty. Celkově hezká služba. Výroba bot se zpozdila, ale když jsem po 6ti týdnech napsal na email připomínku, ještě ten den v neděli mi paní Jančaříková odpověděla. Zpoždění se dějou, důležité je, jak se na ně reaguje. Za mě 9 z 10ti. (Úplně nejideálnější by bylo, kdyby mi napsali sami od sebe, po třeba 3-4 týdnech).
Tommy Date jsou moje (zatím) třetí boty od Jančaříka a zase jsem maximálně spokojená. Boty dobře sedí, krásně se v nich chodí a samozřejmě také výborně vypadají. Předpokládám, že budou stejně trvanlivé jako ty první dvoje.
S nákupem barefoot balerín jsem velmi spokojená. Musím ocenit přístup v showroomu, výběr ze 3 šířek boty a velikosti po půlčíslech. Po objednání mi přišli velmi hezké boty, kvalitně zpracované a hlavně neuvěřitelně pohodlné. Poprvé se mi z nových balerín neudělaly puchýře. Doufám, že to nejsou moje poslední boty od vás!
Krásně sedí, měkoučké, heboučké, voňavé. Barva odpovídá. Precizní práce. (Objednala jsem zúženou variantu, mám 43, šířku S.) Protože se mi špatně nakupují boty a s těmito jsem nadmíru spokojená, nechala jsem ji neplánovaně rovnou dva páry (Balerina a Eri). S vrácením posledního (tuším Vera) nebyl problém. (Neměla jsem možnost navštívit kamennou prodejnu, proto jsem zakoupila vícero párů s tím, že si nechám jen jeden.)
Dobry den ,vase boty jsou perfektni ,mam jiz vice kusu prochodila jsem v nich kus sveta a tyto nove mezi ne paradne zapadnou